• Свеж
Мазна Кашеста 8 Кадифен Фелина Срна

Мазна Кашеста 8 Кадифен Фелина Срна

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Фелина Срна-е најдобра во откривањето на работите, но нејзините паметни за тоа како функционираат работите ги доведуваат Смошите во повеќе проблеми отколку да им помогнат. Нејзината Најдобра Е Чеси Чоколадо и таа сака сите колачи - особено самовила колачи! Мазна Кашеста 8" Кадифен Фелина Срна.

Карактеристики на производот

Поврзани производи