• Свеж
Самиот 9'10 9'10 Сина Партија Шатор Белведер Свадба Партија Крошна Засолниште Горниот Капак

Самиот 9'10 9'10 Сина Партија Шатор Белведер Свадба Партија Крошна Засолниште Горниот Капак

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Овој Градинарски Белведер е идеален за сите настани на отворено, како што се емисии, свадби, забави, скара, кампување, фестивал и така натаму. Можете исто така да го инсталирате во вашиот двор како големо, прекрасно одморалиште за сонце за вашето семејство и гости. Рамката е изработена од тежок обоен челик кој е отпорен на ' рѓа и мала тежина. Покривот е направен од полиетиленска церада, која е отпорна на вода и временски услови. Овој белведер ќе ви гарантира години на квалитетна услуга. Инсталирањето е едноставно, не е потребна посебна алатка. Забелешка : ве Молиме користете спреј отпорен на вода за да се осигурате дека шаторот останува водоотпорен. ЗАБЕЛЕШКА : овој производ НИКОГАШ не треба да се користи при лоши временски услови, како што се силен ветер, силен дожд, снег, бура итн. (не се одговорни за оштетување поради неповолни временски услови.) Боја : Сина Рамка : тубуларен челичен материјал : полиетиленски материјал за Поврзување : Димензии : прибл. 10' x 10' x 8 '(L x W x h)висина На Стреата/висина на лизгање (каде што луѓето можат да одат под) : 6,6 'Ткаенина : Полиетилен : 100% 10' x 10' Сина Партија шатор.

Карактеристики на производот

Поврзани производи