• Свеж
Професионална Мдф Внатрешна Маса За Пинг-Понг Со Брза Стегач Пинг-Понг мрежа И Пост-Минутно Лесно Склопување-Пинг-Понг Маса Со Режим На Репродукција На Еден Плеер

Професионална Мдф Внатрешна Маса За Пинг-Понг Со Брза Стегач Пинг-Понг мрежа И Пост-Минутно Лесно Склопување-Пинг-Понг Маса

DEN 3311.52

Стока
Во продавницата

СУГИФТ-Професионална Мдф Внатрешна Маса За Пинг-Понг Со Брза Стегач Пинг-Понг мрежа и Пост - 10 Минути Лесно Склопување - Пинг-Понг Маса со Режим На Репродукција на Еден Плеер. . 1.Големина на производот : 274*152,5*76см. 2.Дебелина/Боја на панелот : 15мм/Сина. 3.Статив Материјал/Боја : железо/ црно прскање. 4. Материјал На Тркалото : Железо+Триење. 5.Безбедносна Брава/Материјал : 2 ПАРЧИЊА+Железо. 6.Додаток/Материјал : нето пост постави+рекет постави+дожд покритие/секој еден сет. . Големина На Пакетот. Должина (во.) : 62.99. Ширина (во.) : 57.48. Висина (во.) : 4.33. Тежина(фунти) : 154.32 КВАЛИТЕТ НА ТУРНИРОТ ДОМА : натпревар-одделение 9х5 големина на регулација на стапалата внатрешна маса за пинг-понг и нето комплет совршен за вашиот дом, канцеларија или центар на заедницата. БЕЗ ПРОБЛЕМИ, БРЗО ПОСТАВУВАЊЕ : Доаѓа 95% претходно склопено, времето НА Склопување СЕГА Е НАМАЛЕНО : 10 минути и подготвени сте да играте, Едноставно закачете ги нозете со само 8 завртки. Мрежата е класичен дизајн на стегач за лесно прицврстување. ПРОФЕСИОНАЛНА ДЕБЕЛИНА : Издржлива 1 инч (25 мм) дебела мдф повеќеслојна обоена површина е дебелината на масата што ја користат професионалните играчи за конзистентно и сигурно отскокнување на топката, табелата има прилагодувачи на висината на ногата за рамна површина за играње. БЕЗБЕДНО И МОБИЛНО СКЛАДИРАЊЕ : преклопните половини седат на одделни системи за колички со 4 тркала за мобилност кога се сами или вгнездени заедно, автоматските уреди за заклучување против навалување и 4 тркала за заклучување на половина обезбедуваат дополнителна безбедност за време на игра, транспорт и складирање. ИГРАЈТЕ СОЛО СО РЕЖИМ НА РЕПРОДУКЦИЈА : сеуште можете да играте пинг-понг на најдобрата маса наоколу ако немате партнер, Едноставно искористете го дизајнот од 2 дела и расклопете ја едната половина додека ја оставате другата вертикална за режим на соло репродукција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи