• Свеж
ТЕЈЛОР Направи 7912bs Склопувачки 8l Патент Топ Кулер

ТЕЈЛОР Направи 7912bs Склопувачки 8l Патент Топ Кулер

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Стоу Не Оди Склопувачки Ладилник-Син Сонартис 8 Литарски ладилник што се склопува доаѓа опремен со рачки од двете страни на торбата за лесен транспорт. Целосен врв со патент со брз пристап велкро отворот го прави влегувањето во торбата едноставно и лесно.Мерки прибл. : 13.5"Т х 13"диа.Карактеристики : ткаенини отпорни На Кинење/Кинење се уриваат за лесно складирање кога не се користат.Лесна и издржлива загреана запечатена постава ТЕЈЛОР Направи 7912bs Склопувачки 8l Патент Врвен Ладилник : Рачки од двете страни. Целосен врв со патент. Брз пристап Велкро отворот. Серпентина пролет дизајн за лесно уривање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Јидартон Плоча За Брзо Одмрзнување Свежо Месо Бифтек Од Морска Храна Замрзнато Месо Храна Леплива табла За Одмрзнување

Спецификации : Материјал : Пластика + Алуминиумоблик : Квадратизирање : (А)23 * 16.5 * 0.2 цм / 9.06 * 6.5 * 0.08 "(Б)29.5 * 20.3

DEN 2.33