• Свеж
Лалалоопси Меурчиња Сирена Кукла-Лагуна Море Поздравниот Со Миленичиња Октопод, направени за вода игра-косата кукла прави меурчиња и миленичиња шприц вода, со шко?

Лалалоопси Меурчиња Сирена Кукла-Лагуна Море Поздравниот Со Миленичиња Октопод, направени за вода игра-косата кукла прави меурчиња

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Lalaloopsy ® Меурчиња сирена сака да игра во вода! Само додадете меур решение за Кукла и стискаш, И Лагуна Морето splash_ расте меур коса! Нејзиното милениче Октопод прска и вода. Вклучува школка када за вода игра насекаде, меур решение и многу повеќе. Прави прекрасен подарок премногу. Подготвени Да Играат Насекаде со вклучени школка када, само додадете вода и да уживате во бескрајни игра со меурчиња вклучени. Или, забавувајте се во кадата за капење. Личноста На Лагуна Море Поздравниот laguna Sea Splash ® беше направена од светкав бран, и таа има прскава личност. Таа има Милениче Октопод. Салон За Повеќекратна Употреба Плејсет Секој НОВ пакет е плејсет за повеќекратна употреба кој уникатно ја изразува личноста на секоја кукла. Поврзете куќи за да креирате Lalaloopsy_ Земјиште! Иновативно Раскажување Приказни запознајте ги ликовите во Оригиналната Серија На Нетфликс ние Сме ЛАЛАЛОПСИ, и други ТВ серии и филмови лалалопси, достапни за стриминг На Премиер, Кидудл и Јутјуб. Откријте забавни самостојни креативни проекти на Ајде Да Создадеме На Каналот Лалалопси Јутјуб. Куклите lalaloopsy ® се единствени, а вашата loveубов и креативност помагаат светот да шие посебно. Шие Магично! Шие Симпатична! НОВ ЛИК! Прв Пат Ослободување На Лагуна Море splash q - МЕУРЧИЊА СИРЕНА} ГОЛЕМА КУКЛА : Секоја кукла сирена е внимателно изработена за играње во и надвор од вода! Нејзината коса расте кога ќе ја притиснете куклата за да направите коса со меурчиња. ДИЗАЈНИРАНА ЗА ИГРАЊЕ ВОДА : Секоја кукла доаѓа со своја када за вода за играње вода насекаде, или однесете ја во када за блескава забава. МИЛЕНИЧИЊА ШПРИЦ ВОДА ПРЕМНОГУ : Вклучени симпатична миленичиња октопод шприц вода. ВКЛУЧЕНИ ДОДАТОЦИ : Секоја кукла доаѓа со раствор од меурчиња, када од школка, милениче и многу повеќе. ЕДИНСТВЕНА ЛИЧНОСТ : Laguna Sea Splash ® беше направен од светкав бран, и таа има прскана личност. Таа има Милениче Октопод. ПАКУВАЊЕ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : НОВИОТ пакет е плејсет за повеќекратна употреба кој уникатно ја изразува личноста на секоја кукла. Поврзете куќи за да креирате Lalaloopsy_ Земјиште!. СОБЕРЕТЕ ГИ И двете : Соберете Ги Двете Кукли Со Меурчиња Сирена-Laguna Sea splash и Ocean Seabreeze.

Карактеристики на производот

Поврзани производи