• Свеж
Храна Мрежа: Готви Или Да Се Готви-Wii

Храна Мрежа: Готви Или Да Се Готви-Wii

DEN 399.84

Стока
Во продавницата

Исечете, исечете и исечете ги на коцки преку 30+ вистински рецепти што ги учат експертите од мрежата за храна. Научете додека играте преку забавни и вкусни предизвици со рецепти кои се движат од појадок до семејни оброци, па дури и вечери. Гответе во режим на повеќе играчи или самостојно. Следна храна мрежа ѕвезда судија Сузи Фогелсон и храна мрежа кујни готвач Мори Томас ќе ви помогне да брус вашите вештини за готвење, нудејќи совети, инструкции и повратни информации за вашите последни јадења. Никогаш нема премногу готвачи Во оваа кујна Клучни Карактеристики и Придобивки : Вклучува над 30 едноставни и вкусни рецепти за мрежа за храна. Гответе како готвач на мрежата за храна во вашиот дом. Научете совети и техники директно од кујните на мрежата за храна. Гответе со или против вашите пријатели.

Карактеристики на производот

Поврзани производи