• Свеж
Сина О Б Забавува Бар База Плоча Одговара 17-Ф-Супер Должност Ф-Супер Должност

Сина О Б Забавува Бар База Плоча Одговара 17-Ф-Супер Должност Ф-Супер Должност

DEN 9519.84

Стока
Во продавницата

Влечење Бар Заграда Бар База Плоча; Вкл. Отстранливи Јазичиња За Прицврстување; Инсталирајте Време 3 часа.; КАРАКТЕРИСТИКИ : Прилагодено Дизајнирани за вашето Возилосини основни плочи Од Вол се прилагодени дизајнирани за секое специфично влечено возило. Кога купувате основна плоча Од Син Вол, таа ги вклучува сите потребни хардвер и упатства за инсталација "направи сам".Синиот Вол е меѓународно познат по своите квалитетни производи за влечење, од шипки за влечење и основни плочи, до системи за контрола на управувањето, дополнителни сопирачки, носачи, распределба на тежината и куки од гуска и сѐ помеѓу нив. Со производ и дополнителна линија разновидна како и нивната база на клиенти, Синиот Вол има сѐ за да ги задоволи вашите рекреативни или комерцијални потреби. Сина Вол BX2675 Забавува Бар База Плоча Одговара 17-18 F-250 Супер Должност F-350 Супер Должност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи