• Свеж
Овен Автомобилска 209009-06 - Граница Екстра Кабина 3ин Нерф Челик Нерф Барови

Овен Автомобилска 209009-06 - Граница Екстра Кабина 3ин Нерф Челик Нерф Барови

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Страничните Шипки од Нерѓосувачки Челик овен се дизајнирани за лесно влегување во возилото. Тие се направени од тешка цевка од нерѓосувачки челик со дијаметар од 3 инчи, која обезбедува долготрајна издржливост.Овие чекори имаат прилагодена плоча што не се лизга. Тие не бараат дупчење и обезбедуваат лесна инсталација. Овен 3 Инчен Тркалезни Странични Шипки : Страничните шипки на вашиот камион не се таму само за да изгледаат убаво. Кога првпат ја замисливме страничната лента ОВЕН 3", сакавме да биде повеќе од акцент за вашето возило. Сакавме нешто што ќе ви даде солидно место за да ја засадите ногата.. и нешто што ќе изгледа убаво. Прилично чудно, тоа е. Овие странични шипки имаат беспрекорна завршница од нерѓосувачки челик и прилагодени влошки за чекори што не се лизгаат. Отпорен На Корозија. Брза и лесна инсталација. Нема потреба од дупчење. Прилагодени влошки што не Се Лизгаат. Ограничена доживотна гаранција. 3 " Дијаметар тешки ѕид цевка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Оди Носорог Д24105Т Доминатор Д Странични Чекори Текстура Црна Одговара изберете: 2013-RAM МЕМОРИЈА 1500, 2009-DODGE RAM меморија

Доминатор Д2 Странични Чекористекстурирани Држачи За Монтирање На Должина На Црна Кабина Вклучени [Дос�

DEN 798.40

Круг Полиран Нерф Челик Нерф Барови, Не-Вежба, Изберете Nissan Екватор, Граница Одговара изберете: NISSAN ГРАНИЦА SV ПРО-4X,

3 " Тркалезни Странични Шипки Уникатни свиоци На контура на телото на возилото Прилагодени, нелизгачки ч

DEN 3.33

Раптор 1401-Магнум Овални Чекор Цевки Тркало До Тркало Одговара изберете: ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2015-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО К ЛТ

Нашиот успех не е дефиниран со добивање награди за самопослужување, туку со придонес кон успехот или на�

DEN 1784.96

Оди Носорог Д24043Т Доминатор Д Странични Чекори Текстура Црна Одговара изберете: 2014-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2014 - ГМЦ СИЕРА

Вклучени Се Загради За Монтирање На Должина На Црна Кабина[Достапни Додека Траат Залихите] Нерф / Чекор �

DEN 798.40

- Фаб Нерф Чекор 15-Шеви-Гмц Кабина На Екипажот - Сјај Должина На Црна Кабина - 3ин Одговара изберете: 2015-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО,

НФаб Нерф Чекор 1517 ЧевиГМЦ 2500 / 3500 Кабина На Екипажот Сјај Должина На Црна Кабина 3ин Н Фаб Нерф Чекор 1517

DEN 2.67