• Свеж
Гамакацу Сц Широк Јаз Солена Вода Летаат Кука

Гамакацу Сц Широк Јаз Солена Вода Летаат Кука

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

GAMAKATSU SC15 широк јаз saltwater серија мува кука се одлични за ракчиња, мали тарпон муви, цевка летаат приколка.Спецификации : - Тип На Кука : Летаат Риболов - Големина : 1/0 - Боја : Калај-Количина По Пакет : 12 Gamakatsu SC15 Широк Јаз Солена Вода Летаат Кука.

Карактеристики на производот

Поврзани производи