• Свеж
Бо Мек Вграден Лизгач Лебдат, Пондериран

Бо Мек Вграден Лизгач Лебдат, Пондериран

DEN 1119.20

Стока
Во продавницата

Мека, но сепак исклучително издржлива, нашата линија НА плови ЕВА е совршено прилагодена за риболов на реки. Тие ќе земат тепање без да ја изгубат својата форма или пловност. Бо Мек Вграден Лизгач Лебдат, Пондерирани : ева пена јадро. 2 плови. 4 плови запира.

Карактеристики на производот

Поврзани производи