• Свеж
Ралф Лорен Поло Сина Парфемска Вода, Келн За Мажи, 1. оз

Ралф Лорен Поло Сина Парфемска Вода, Келн За Мажи, 1. оз

DEN 1618.40

Стока
Во продавницата

Ралф Лорен Поло Сина Парфемска Вода, Келн За Мажи, 1.36 оза секојдневен и чист воден парфем за мажи, Ралф Лорен Поло Сина Тоалетна Вода го слави духот на човекот кој фрла претпазливост на ветрот и го поставува својот курс за авантура. Освежувачкиот и живописен состав започнува со заживувачка мешавина од лесни, лути врвни ноти : мандарина, диња, краставица и бибер. Одвивајќи се за да открие топол и сончев здравец средна нота, свежиот парфем се задржува со острата машка суштина на босилек, велур, жалфија, пачули и даб. 1.36 оз Ралф Лорен Поло Блу ЕДП. Мирис Семејство : Свежо Водни. Врвни Белешки : Диња де Кавајон, Водена Диња, Свежа Краставица, мандарина. Срцеви Белешки : Босилек, Клари Мудрец Апсолутен, Гераниум. Основни Белешки : Измиен Велур, Кадифена Мов, Килибарно Дрво, Пачули Коер, Проегирен Мошус.

Карактеристики на производот

Поврзани производи