• Свеж
Глобални Дистрибутери На Делови 2183с Радијатор Одговара изберете: 2001 - КРАЈСЛЕР СМЕЛ, ДОЏ СМЕЛ

Глобални Дистрибутери На Делови 2183с Радијатор Одговара изберете: 2001 - КРАЈСЛЕР СМЕЛ, ДОЏ СМЕЛ

DEN 1505.44

Стока
Во продавницата

Радијаторите се важен дел од системот за ладење на моторот. Главната функција на радијаторот е да ја извлекува и исфрла топлината од моторот. Радијаторите помагаат да се излади моторот за оптимални перформанси. Дизајниран за исполнување или надминување на ое вклопување, форма и функција. Издржливост тестирана на секој нов дизајн. 100% тестирано истекување. Директна замена за вклопување. Одговара Изберете : 1998-1999,2001-2003 КРАЈСЛЕР ХРАБРОСТ 6 Цил 2,7 Л 2000.2004 ДОЏ ХРАБРОСТ 6 Цил 2,7 Л 1999-2004 КРАЈСЛЕР КОНКОРД 6 ЦИЛ 2,7 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики на производот

Поврзани производи