• Свеж
Божиќен Тартан Елен И Холи Рогови Новина Од Низок Профил Плута Подлога

Божиќен Тартан Елен И Холи Рогови Новина Од Низок Профил Плута Подлога

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

За Производот : не можете да погрешите со овој уникатен сет на подлоги од плута со низок профил кои комбинираат стил и функција. Изгледаат одлично кога не се користат, но убаво се впиваат и ќе ги заштитат вашите површини од гадни водени прстени. Секој подметач ја прикажува графиката испечатена со специјални мастила отпорни на УВ и вода. Продадени како сет од четири. Секој подлога е приближно 4" (10,2 см) х 4" (10,2 см) х 0,13" (0,33 см) во големина. За Дизајнот : ● Миа Шаро. Не можете да погрешите со овој уникатен сет на подлоги од плута со низок профил кои комбинираат стил и функција. Изгледаат одлично кога не се користат, но убаво се впиваат и ќе ги заштитат вашите површини од гадни водени прстени. Секој подметач ја прикажува графиката испечатена со специјални мастила отпорни на УВ и вода. Продадени како сет од четири. Направено од плута. Секој подлога е приближно 4" (10,2 см) х 4" (10,2 см) х 0,13" (0,33 см) во големина. - Миа Шаро. Графика И Повеќе производ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Упосао Шупливи Лисја Подлоги Отпорни На Топлина Душеци За Нелизгање Трпезариска Маса Подлога За Кујна Трпезарија Декорација

Опис : Име : Табела Плацемат Материјал : пвц Боја : Злато / Сребро / Розово Злато Големина : 38СМ (15 инчен) УНИ

DEN 271.84

Каролини Богатства CJ2003 - YCARC Писмо И Цветни Сенф И Зелен Сет На Држач За Чаши Автомобилски Подлоги Големи, разнобојни

Каролини Богатства CJ2003 YCARC Писмо Y Цветни Сенф И Зелен Сет на 2 Држач За Чаши Автомобил Подлоги Големи, ра

DEN 251.84

Мат Четка За Тепих Со Двојна Глава Мултифункционален Рачен Пластичен Чистач Нечистотија Долги Колекторски Четки Случајна Сина

Опис : Издржлив Материјал : четката е изработена од премиум пп пластика, која е отпорна на абење за долго�

DEN 302.24

Симпатични Бувови На Дрвјата Со Верверица Them Тема Сет На Тркалезна Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камени Подлоги

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

DEN 3.33

Среќен Ноќта На Вештерките Црна Мачка Сет На Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камени Подлоги За Чаши Со Плута Основа

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

DEN 1.33

Каролини Богатства SS4575CARC Ирски Волкхаунд Бонбони Трска Празник Божиќ Сет На Држач За Чаши Автомобил Подлоги, Големи

Каролини Богатства SS4575 CARC Ирски Волчјак Бонбони Трска Празник Божиќ Сет На 2 Чаша Носителот Автомобил П�

DEN 3.00

Каролини Богатства SS4726CARC француски булдог Црвени И Зелени Снегулки Празник Божиќ Сет На Чаша Носителот Автомобил

Каролини Богатства SS4726 CARC француски булдог Црвени И Зелени Снегулки Празник Божиќ Сет На 2 Чаша Носител�

DEN 479.84