• Свеж
Торба За појас Водоотпорна Повеќенаменска Обична Прашка Вкрстени Гради Половината Торба За Патување Трчање Пешачење Пешачење Кафеава

Торба За појас Водоотпорна Повеќенаменска Обична Прашка Вкрстени Гради Половината Торба За Патување Трчање Пешачење Пешачење

DEN 159.68

Стока
Во продавницата

Карактеристики : 1. Надворешниот стп кожа и внатрешниот микрофибер лагер нудат максимална заштита од вода, гребење, испакнатина, прскање, прашина, нечистотија и многу повеќе.2. Погоден за многу прилики ноќно излегување, патување, шопинг, работа или состанување, туризам или секојдневна употреба. 3. Интегрирани со моден дизајн и практично држење, Патните Торби Со Вкрстено Тело ве прават елегантни, во исто време, нудејќи ви супер погодност за време на тренингот. 4. Совршена големина и разноврсна, многу стилски дизајн и може да се носи како торба за прашка, торба за гради или торба за половината, лесна и пренослива за секојдневна употреба, патувања или кампување. 5. Мала и разноврсна, нејзината големина значи дека можете да ги донесете сите ваши најважни работи насекаде. Тоа може да се носи како вкрстено тело, градите пакет, половината торба или носат како чанта. Забелешка : *Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект*ве Молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерењеопис : Големина : 26*4*15 см надворешна стп кожа и внатрешна микрофибер лагер нудат максимална заштита од вода, гребење, испакнатина, прскање, прашина, нечистотија и многу повеќе. Погоден за многу прилики ноќно излегување, патување, шопинг, работа или состанување, туризам или секојдневна употреба. Интегрирани со моден дизајн и практично држење, Патните Торби Со Вкрстено Тело ве прават елегантни, во исто време, нудејќи ви супер погодност за време на тренингот. Совршена големина и разноврсна, многу стилски дизајн и може да се носи како торба за прашка, торба за гради или торба за половината, лесна и пренослива за секојдневна употреба, патувања или кампување. Мала и разноврсна, нејзината големина значи дека можете да ги донесете сите ваши најважни работи насекаде. Тоа може да се носи како вкрстено тело, градите пакет, половината торба или носат како чанта.

Карактеристики на производот

Поврзани производи