• Свеж
Пижами Со Џебови Женски Обични Копчиња За Ревер Кариран Принт Две Пижами Со Долги Ракави Костум За Пижами

Пижами Со Џебови Женски Обични Копчиња За Ревер Кариран Принт Две Пижами Со Долги Ракави Костум За Пижами

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Жените Повик Копче Ревер Карирани Печати Две Парчиња Долги Ракави Пижами Пижами Костум. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 380гр. големина На Пакетот : 35х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Дами Летни Пижами Невестински Подготвување Облека Шорцеви За Спиење Комплет За Жени Удобни И Слатки Облеки Женски Пижами Сет Трицизирај Табела : . Големина : М Биста : 100см/39,37" Половината : 54-64см/21,26-25,20" : 102см/40,16" Рамо : 42см/16,54" Ракав : 54см/21,26" Должина : 60см/23,62" Должина На Дното : 92см/36,22"Големина : Л Биста : 104см/40.94" половината : 58-68см/22.83-26.77" : 106см/41.73" рамо : 44см/17.32" ракав : 56см/22.05" должина : 62см/24.41" должина на дното : 94см/37.01"големина : xl биста : 108см/42.52" половината : 62-72см/24.41-28.35" : 110см/43.31" рамо : 46см/18.11" ракав : 58см/22.83" должина : 64см/25.20" должина на дното : 96см/37.80"големина : ххл биста : 112см/44.09" половината : 66-66см/25.98-25.98" : 114см/44.88" рамо : 48см/18.90" ракав : 60см/23.62" должина : 66см/25.98" должина на дното : 98см/38.58" ве молиме проверете ја големината пред Тоа .Овој Класичен Врв Може Да Се Носи Во Многу Различни Прилики, Забави, Работа, Клубови, Одмори И Многу Повеќе.Ве молиме Погледнете Ја Големината Пред Да Ја Поставите вашата . Ако Не Сте Сигурни Во Големината, Ве Молиме Испратете Ни Порака. Жените Поставуваат Жени Топли Пижами Кампување Пижами За Жени Карирани Пижами Жени Фланелен Сет. Карактеристики : Овој Секојдневен Комплет Од 2 Парчиња Е И Женски. Тоа Ќе Ве Направи Повеќе Шармантни И Стилски, Но Без Да Покажете Премногу. Пижами За И Шорцеви Пижами Постави Жени Жени Долги Ракави Пижами Лесни Пижами За Жени Тартан Карирани пижами. Материјали : Изработен Е Од Материјали, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. Полиестер, Многу Удобен, Лесен И Мек. Чипка Пижами Постави Жени Пижами Краток Сет Жени Пижами Пижами Пижами Постави Пижами Во Собата со Шорцеви.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Кцмгмг Пижами Комплети За Жени Цветни Чипка Трепки Облека За Спиење Ками Танга Сатен V Вратот Пижами Постави Розова Л

Големина : С Биста : 8084см / 31,433" Должина : 6468см / 25,126,7" Хисп : 8892см / 34,636,2"Големина : М Биста : 8488см / 3334, 6" Должин

DEN 3.00

Гуреуи Семејство Појавување Божиќ Пижами Ромпер Цртан Филм Животни Писмо Снегулка Елен Печатење Долги Ракави Комбинезони Облека

ПАКЕТ ВКЛУЧЕНИ : 1* Комбинезон пижами или 1* миленичиња шамија 1 Миленичиња Шамија ГОЛЕМИНА : мама и тато г�

DEN 382.24

Појавување На Семејството Божиќ Onesie Пижами Во Собата, Смешни Pj Облека За Спиење, Еден Качулка Божиќ Салон За Жени Мажи

Спецификација : Име : Семејство Појавување Божиќ Ромпер Пижами Материјал : Полиестер Шема : Карирани...

DEN 1.33