• Свеж
Куристан 71423636053076Т фт. во. фт. во. Султан Богатства Насекаде Машхад Килим, Црно

Куристан 71423636053076Т фт. во. фт. во. Султан Богатства Насекаде Машхад Килим, Црно

DEN 1088.00

Стока
Во продавницата

Откријте ја елеганцијата и привлечноста на рачно изработените теписи во колекција инспирирана од персија, наречена Султански Богатства. Со спарување на традиционалните дизајни со богати, модерни бои, ажурираниот изглед на оваа колекција прекрасно ќе ги украси подовите на традиционалните, како и преодните ентериери. Лице-в-лице вилтон ткаени, Султан Богатства, е вешто изработена од 100% Топлина-Сет Кортрон полипропилен за долготрајни перформанси и задржување на изгледот, истовремено овозможувајќи детални детали и употреба на огромен број на бои. Спецификации боја : Блекматеријал : 100% Топлина-Сет Кортрон Полипропиленеколекција : Султан Богатство Големина : 5'3" х 7'6"Тежина : 27 фунти-ШКУ : ЦРС3598 Лице-В-Лице Вилтон Ткаени. 1 Милион Поени Предиво На Метар Квадратен. Мека, Луксузна Завршница. Традиционалните персиски Дизајни Истакнати во Низа Богати, Модерни Бои. Висина На Купот : 0,43".

Карактеристики на производот

Поврзани производи