• Свеж
Линди Печат Банда Магичен Шејкер Ом Пах Пах Пинк

Линди Печат Банда Магичен Шејкер Ом Пах Пах Пинк

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

Линди Печат Банда-Магичен Шејкер. Протресете на хартија или прскајте со вода! Може да се додаде и во уметничките медиуми. Овој пакет содржи еден сад од 2-1/2х7/8 инчи со магичен шејкер во прав. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Линди Печат Банда Магичен Шејкер Оом Пах Пах Пинк.

Карактеристики на производот

Поврзани производи