• Свеж
Длабоко Црвен Печат За Прицврстување, 2 3

Длабоко Црвен Печат За Прицврстување, 2 3

DEN 63.84

Стока
Во продавницата

Длабоко Црвените печати се направени од мешавина од природни гуми и се прикачени на подлога за пена за храна за подобра дефиниција. Длабоко Црвен Печат за Прицврстување, 2 "х 3", Капки Дожд : Длабоко Црвените печати се направени од мешавина од природни гуми и се прикачени на подлога за пена за храна за подобра дефиниција. Со толку голема разновидност на поштенски марки, сигурно ќе го најдете совршениот натпревар за секој проект. Овој пакет содржи еден печат за прицврстување од 3" х 2". Дизајн : Капки Дожд.

Карактеристики на производот

Поврзани производи