• Свеж
Допир На Боја Слај Салфетки За Ручек Сончан Портокал 58191Б

Допир На Боја Слај Салфетки За Ручек Сончан Портокал 58191Б

DEN 367.20

Стока
Во продавницата

Салфетката Од Портокал Со Сончање е совршена и за случајни средби и за свечени настани. Вашата прослава ќе се одржува чиста со стил со овој додаток за садови кој содржи ткиво со квалитет на лицето кое е меко, но силно. Салфетката за квадратна забава се продава во пакувања од 50 и убаво се координира со други Залихи За забави Со Потонати Портокали. Направено од ткиво со квалитет на лицето. Салфетки мерка 6.5". 50 Сончани Портокалови Салфетки 3 слоја. Продадени како 50/Пакет. Продадени како 50/Пакет. Направено од ткиво со квалитет на лицето. Салфетките мерат 6,5". 50 Сончани Портокалови Салфетки 3 слоја.

Карактеристики на производот

Поврзани производи