• Свеж
Офреј Лента, Розова Гросгрин лента За Изработка, Шиење, Пакување Подароци, Украсување, Ид, Секоја

Офреј Лента, Розова Гросгрин лента За Изработка, Шиење, Пакување Подароци, Украсување, Ид, Секоја

DEN 159.84

Стока
Во продавницата

Занаетчиите, декораторите и канализацијата ќе ја сакаат цврстата и ребреста текстура На Оградата 1 1/2 во Розова Лента Од Гросгрин 50иди. Оваа лента има зашиени рабови за да спречи кршење, се пере и се обојува брзо. Можете да користите бруто-зрнеста лента за да ја додавате облеката, да креирате лакови за коса и да навивате лакови и да додадете завршен допир на вашиот занает или проекти за украсување домови. Офреј гросгрин лента е достапна во широк спектар на бои и ширини што ќе ви помогнат да го завршите секој проект. Слој тесни ширини на бруто зрна лента на врвот на координирање на боите на двојно лице сатен или едно лице сатен лента да се намали облека, перница, или завеса панел. Лаковите лесно се врзуваат и ја држат својата форма со оваа издржлива лента. Користете го за врзување на врвовите на торбите за лекување или добрите за свадба или роденденска забава. Користете гросгрин лента во речиси секој занает или сам проект. Офреј Лента, Розова 1 1/2 Инчна Бруто-Зрнеста Лента за Изработка, Шиење, Завиткување Подароци, Украсување, 50 Јд, 1 Секој 100% Полиестер. 50 метри лента. Гросгрин лентата се пере, брза во боја, се пегла, а нејзините ткаени рабови спречуваат кршење, што го прави одличен избор за проекти за шиење. Види етикети пакет за специфични симболи нега. Цврстата, ребреста текстура и помага на лентата да ја задржи својата форма кога е врзана во лакови или зашиена на своето место. Гросгрин лента е достапна во широк спектар на ширини, цврсти бои и отпечатоци.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Wefuesd Поли Мрежа Лента Со Метална Фолија Секоја Ролна За Венци Замав Лакови Завиткување И Украсување, Канцеларија Декор, Соба

канцеларија декор соба декор дома декор алатка алатка алатка алатки алатки мулти алатка алатникот алат

DEN 2.00