• Свеж
Дуранд Висконсин Винил Налепница Стикер Ретро Неонски Дизајн

Дуранд Висконсин Винил Налепница Стикер Ретро Неонски Дизајн

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Овој прекрасен, шарен Ретро Неонски Магнет Или Налепница За Дизајн На Пареа со 8етика од 80-тите 90-тите е совршен начин да ја покажете својата љубов кон овој прекрасен град. Ќе изгледа одлично во вашиот фрижидер, лаптоп, прозорец на автомобил или која било површина, ако е изложен на сурово време нема проблем бидејќи магнетот е отпорен на него и водоотпорен што значи дека ќе изгледа остро долго време, без разлика дали го користите внатре или на отворено. Квалитет на фотографија со висока дефиниција. Графиката е отпорна на сурова временска состојба, отпорна на избледување и одржува светла и остра долго време. Совршен сувенир.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Јапонски Налепница За Влечење Налепница За Сечење-Самолеплив Винил - Отпорен На Временски Услови-Направен Во САД-Многу Бои и

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

DEN 159.84

Исус Риба Налепница Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Боја и Големини - христијанството

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

DEN 159.84

Самолеплива Кристална Кристална Лента Смола Дијамантска Лента Сјај Налепница За Кристал Ролна Самостојна Пластика А

Самолеплива Кристална Кристална Лента Смола Дијамантска Лента Сјајна Ролна Од Налепница Од Кристал Са�

DEN 3.33

Велигденски Ден Статични Налепници Налепници За Стакло За Прозорци Налепници За Фрижидери Подобри Домови И Градини

Велигденски Ден Статични Налепници Налепници За Стакло За Прозорци Налепници За Фрижидер Спецификации

DEN 2.67

Романија Овална Налепница Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Боја И Големини-земја код

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

DEN 2.00