• Свеж
Марвел Стрипови Спајдермен Момчиња Пижама Облека, Големини 2Т-5Т

Марвел Стрипови Спајдермен Момчиња Пижама Облека, Големини 2Т-5Т

DEN 528.00

Стока
Во продавницата

Вашиот мал херој ќе љубов Оваа Марвел Стрипови Пижами Облека од време на игра за спиење. Што е подобро од купување на вашиот омилен карактер пижами! Отпечаток од неговата омилена веб-прашка суперхерој, Спајдермен додава забавен стил кој е удобен за лежење или спиење. Вашето дете ќе ја сака оваа наметка додека се гушка за да го гледа својот омилен филм! Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Затворање : Само врзување на половината. Ракави : Долги ракави. Карактеристики : Сите Печатење; мека кадифен ткаенина. - Марвел, Сите Права Се Задржани. Спајдермен Пижама Облека За Момчиња.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Свиленкаста Сатенска Еднобојна Кратка Кимоно Наметка За Свадбена Забава Во Базен И Спиење 2 Години Лубеница Црвена На Дозвола

69" Должина : 82cm / 32.Одличен Подарок : Испратете им го на вашите деца овој роденденски фустан како изненаду�

DEN 1.67