• Свеж
Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98/2% памук/поли; ; Атлетската Хедер е 90/10 памучна поли; Црна хедер 50/50 памук/поли; Неони, Ретро Грејачи лента рамо до рамо; двоен игла покриен преден врат; двојно игла зашиени ракави и долниот раб; Компатибилен СО КПСИЈА; ткаенина со висока густина за исклучителна јасност за печатење; едноделен шев 1х1 ребро јака; плод на разбој момчиња 5 Мл.Тешка ПАМУЧНА HD Маица 3931 B (5 ПАКЕТ).

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Домот инктастик Мејн Е Местото каде Што Срцето е Со Акварел Цветен Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Прегрнете ги вашите корени Од Мејн со нашиот прекрасен Дом Во Мејн е Местото каде Што Срцето е Со Акваре�

DEN 2.33