• Свеж
Ханес Бојс Маица Со Кратки Ракави Без 4 Ознаки

Ханес Бојс Маица Со Кратки Ракави Без 4 Ознаки

DEN 224.00

Стока
Во продавницата

Ханес Автентични Млади Краток Ракав Маица Големина ДО XL-6 мл./yd2, 100% претходно намален памук е 99/1 Памук/Полиестерлајт Челик е 90/10 Памук/полиестероксфорд Сивата И Безбедносната Зелена боја се 60/40 памук/полиестеркласичен фитсет во 1x1 ребрести екипаж-ткаенина лента за вратот за удобностдвоен-игла ракави и долниот дел на хемквартер свртена етикета за следење на бодикпсија во согласност со преминувањето за да ја откинете етикетата 100% удобностмек памук. Пепелта е 99% памук, 1% полиестер. Безбедноста Зелената И Безбедносната Портокалова боја се 60% памук, 40% полиестер. Лесниот Челик е 90% памук, 10% полиестер. покриен врат со рамна јака. рамо до рамо лента. ознака-слободен вратот етикета. двојно игла шиење во текот на. Кпсија во согласност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Инктастичен Ден На Бабите И Дедовците Го Сакам Мојот Подарок Абуелита Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

Денот На Бабите И Дедовците Ја Сакам Мојата Маица Со Долги Ракави Абуелита Инктастичен Ден На Бабите И Д

DEN 303.84