• Свеж
Време и време женски фустан од резервоарот за миди

Време и време женски фустан од резервоарот за миди

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Дизајниран да ласка со без напор стил, времето и миди фустанот на TRU е сензационален избор за сезоната. Одликувајќи се со лежерен-вибе, удобно вклопување и асиметрично ниво на здолниште, овој фустан со лесна облека е тотално викенд достоен. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Миди фустан; 41 ”долг од центарот на вратот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Асиметрично ниво на полите. Midенски миди резервоар фустан од време и Tru.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Бохо Лето Макси Фустан Жените Плажа Еднобојна Долга Облека Возбудува Заврши Повик V-Вратот Сплит Асиметрични Партија Фустани

Личност Цврста Боја V Вратот Фустан Едноставен И Исклучителен Дизајн Материјал : Шифон Боја : како што по

DEN 255.84

Спокоен Ридови Фустани Види Преку Фустани Жена Жени Вестидос Бел Фустан Жени Нарачана Повод Фустани Спокоен Рид Фустани Девојки

тексас фустани женски макси фустан за жени лето 2023 вестидо бланко црн фустан жена Сезона : Лето Пол : Жен�

DEN 415.84

Корашан Моден Женски Фустан, Женски Летен Еднобоен Краток Ракав Секси Фустан Покријте Го Колкот Тесен Мини Фустан, Фустани За

Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и погодна за секојдневно носење, израб

DEN 3.00

Хаити Жени Екипажот Вратот Карирани Миди Фустани Копчиња Џеб Кошула Фустан Отворено Долг Ракав Неправилни Полите Кафе XL

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Со Долги Ракави Миди Фустан Кошула Фустан Тип На Шема :

DEN 287.84

Ретро Рокабили Фустани Од 1950 тите За Жени Гроздобер Ревер V Копчиња За Вратот Фустан Со Кратки Ракави Коктел Со Точки Фустан

Големина.Должина На Ракавот : Долг Ракав,Краток Ракав,Без Ракави.73 "Половината : 92см / 36 Женски Свечени Фу�

DEN 255.84

Женски Фустани Жени Мода Цврсти Удобни Без Ракави Тркалезен Врат Плисиран Тенок Секојдневен Фустан Фустани За Жени Кафе Л

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

DEN 526.08

Плус Големина Женски Партиски Фустани Женски Печатени Гроздобер Фустани За Жени Погодни Без Ракави Должина На Коленото Ретро

Вклучете : фустани ОД 1 ПАРЧЕ со Јакни Плус Големина Сатен Плус Големина Плус Големина Фустани Со Монист�

DEN 223.84

Женски Фустани Дозвола Мода Секојдневен Пресврт Јака Фустан Фенер Долги Ракави Жени Печатени Женски Фустан Долги Фустани Флеш

Мода Секојдневен Пресврт Јака Фустан Фенер Долги Ракави Жени Печатени Женски Фустан Долги Фустаникара�

DEN 1.67