• Свеж
Лујенес Женски Бодикон Пресече Неправилни Возбудувања Исечок На Полите Цветен Тенок Фустан Елегантен Клупски Фустан За Забави

Лујенес Женски Бодикон Пресече Неправилни Возбудувања Исечок На Полите Цветен Тенок Фустан Елегантен Клупски Фустан За Забави

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Опис : . Сезона : Лето. Пол : Жени . Материјал : Полиестер. Декорација : Возбудува. Должина на облека : должина на коленото. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Причинско-Големинска табела : . Големина : S Биста : 90cm/35.43" Половината : 84cm/33.07" : 102cm/40.16" Рамо Ремен Назад Должина : 110cm/43.31"Големина : М Биста : 96cm/37.80" Половината : 90cm/35.43" : 108cm/42.52" Рамо Ремен Назад Должина : 112cm/44.09"големина : L Биста : 102cm/40.16" половината : 96cm/37.80" : 114cm/44.88" Рамо Ремен назад должина : 114cm/44.88"Големина : Xl биста : 108cm/42.52" половината : 102cm/40.16" : 120cm/47.24" рамо лента назад должина : 116cm/45.67"големина : xxl биста : 114cm/44.88" половината : 108cm/42.52" : 126cm/49.61" ремен за рамо назад должина : 118cm/46.46" ● прилики овој моден Фустан е многу погоден за пролет,лето, aut, семејство, годишнина, работа, датум, свадба, меден Месец, клуб одмор на плажа или дневна канцеларија за одмор. Фустанот Може Да Ви Помогне Да Го Покажете Вашиот Уникатен Шарм. ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење. ●Стил● Близу До Телото, Покажувајќи Трнлива И Затегната Фигура, Што Ве Прави Попривлечни.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Корашан Моден Женски Фустан, Женски Летен Еднобоен Краток Ракав Секси Фустан Покријте Го Колкот Тесен Мини Фустан, Фустани За

Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и погодна за секојдневно носење, израб

DEN 3.00

Фустани За Жени Кратко Лето Плус Женска Големина Секојдневни Фустани Градиент На Ракави Секојдневен Женски Фустан Со Средна

Декорација : Неродови : Женски Материјал : Плојестерстил : Мода, Каузал3 Одлично за забава, Дневно, Плажа, �

DEN 255.84

Хаити Жени Екипажот Вратот Карирани Миди Фустани Копчиња Џеб Кошула Фустан Отворено Долг Ракав Неправилни Полите Кафе XL

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Со Долги Ракави Миди Фустан Кошула Фустан Тип На Шема :

DEN 287.84

Мрат Камис Фустан Без Ракави Фустан Без Ракави Маица Фустан Дами Мода Цврста Прашка Елегантен Фустан В-Пресек На Вратот Здолниште

Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зима Стил : Секојдневно, Секојдневно, На Отворено Лесен и растеглив ⁂ Нашата та�

DEN 271.84

Пгерауг Полиестер,спанде есенски фустани за жени Симпатична Смена Фустан Ѕвонче Ракав Трислојна Возбуда Против Вратот Лабава

Секси и шик летни фустани.Летна Пролет.29" Половината : 119cm / 46.Се надеваме дека ќе ги најдете овие атрактив

DEN 335.84

Бохо Лето Макси Фустан Жените Плажа Еднобојна Долга Облека Возбудува Заврши Повик V-Вратот Сплит Асиметрични Партија Фустани

Личност Цврста Боја V Вратот Фустан Едноставен И Исклучителен Дизајн Материјал : Шифон Боја : како што по

DEN 255.84

Зенана Жени & Плус Опуштено Вклопување Тркалезна Возбуда На Вратот Миди Летен Фустан Без Ракави В Странични Џебови

Дали барате летен фустан за сонце? Потоа, ова е совршен летен миди фустан, Нашите Жени Од Зенана И Плус Оп

DEN 398.56

Женски Фустани Женски Летни Фустани Со Кратки Ракави Маица Со Маица Фустан Обичен Замав Моден Фустан Фустани За Жени

06" должина : 93см / 36.61" обичниот фустан Совршено се совпаѓа Со сите Видови обувки, вклучувајќи чизми, исто �

DEN 3.33

Женски Велигденски Фустани Женски Фустан Роса Моден Ракав Кратко Рамо Тело Вратот Тенок Круг Лежерен Лабав Женски Фустан

99" Должина : 82см / 32.46" стил : Секојдневни фустани за жени 2023 Женски Фустани ВЕЛИГДЕНСКИ ФУСТАНИ За ЖЕНИ СВ�

DEN 574.08