• Свеж
Хилсдејл Мебел Провиденс Метал Полн Кралица Насловот, Постари Калај

Хилсдејл Мебел Провиденс Метал Полн Кралица Насловот, Постари Калај

DEN 4334.88

Стока
Во продавницата

Провидението целосно / кралицата металната глава е традиционална со модерен пресврт. Едноставните вретена имаат тркалезни завршетоци и одлеаноци додавајќи едноставен стил на оваа традиционална рамка. Металната рамка се одликува со трендовски завршен калај, совршено надополнување на секоја просторија. Дополнителни функции вклучуваат отворен дизајн кој ќе ги зголеми многу декор модели. Целосна / кралица метална глава со едноставни вретена и детали за фрлање. Едноставната рамка содржи постара завршница од калај. Вклучува само насловот; рамка, кутија пролет, и душек потребни, не се вклучени. Вкупни Димензии : 51 H x 61.5 W x 2 D. Потребно Собрание. Фалсификувани од тешки мерач тубуларна челик и цврста бар жица со леење-истури алуминиумски одлеаноци. Точка ќе брод во една кутија. Допирот на чиста, сува крпа е единствената грижа што некогаш ќе му треба на вашиот мебел. Само станбена употреба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи