• Свеж
1 2 W 1 2 H 3 4 P Средна Мидлзборо Плоштад Розета, Елдер

1 2 W 1 2 H 3 4 P Средна Мидлзборо Плоштад Розета, Елдер

DEN 4735.36

Стока
Во продавницата

Зголемете ја вредноста на вашиот дом со ниска цена лесно инсталирана розета создавајќи безвременска фокусна точка. Целосно променете го изгледот на мрачна или постара декорација во стилот. Декоративната розета навистина може да направи разлика со додавање на завршен допир на кој било простор на кабинетот, ѕидови, комоди и многу повеќе! Розетите додаваат димензија и текстура, карактер и гроздобер шарм со неограничени дизајни за да одговараат на секој стил на декор. И ние нудиме најголема колекција на дизајни за да ви го дадеме тој посебен изглед што го посакувате. Розетите се совршени за парчиња мебел и агли за обликување. Лесен за брза и лесна инсталација. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат. Подготвен за сликање. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

Карактеристики на производот

Поврзани производи