• Свеж
Жолт тонер за употреба со ImageCls LBP- CRG High

Жолт тонер за употреба со ImageCls LBP- CRG High

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Карактеристики на производот : Компатибилен со : Image Class LBP7780 CDN, LBP7780 CXPRINTING COLOR : Technology Yellow Printing Technology : Laser Cartridge 332 - Yellow - Original - Toner CARTIDGEPRODUCT Тип : Тонер кертриџеилд : до 6400 страници. Снабдувања> тонери. Карактеристики на производот : Компатибилен со : Image Class LBP7780 CDN, LBP7780 CXPRINTING COLOR : Technology Yellow Printing Technology : Laser Cartridge 332 - Yellow - Original - Toner CARTIDGEPRODUCT Тип : Тонер кертриџеилд : до 6400 страници. 6.400 принос! Снабдувања> тонери. Карактеристики на производот : Компатибилен со : Image Class LBP7780 CDN, LBP7780 CXPRINTING COLOR : Technology Yellowprinting Technology : lasercanon кертриџ 332 - жолта - оригинална - Toner Castridge Product Тип на кертриџ : Toner Castridge Yield : До 6400 страници. 6.400 принос!. Премиум квалитет, брзо се испорачува!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Повторно воспоставено од производството на Epson 202XL високи касети за Yie: цијан, магента, жолта за изразување XP-5100, работна

Зачувајте и отпечатете уште повеќе кога купувате со LD производи! Оваа понуда вклучува (1) T202 XL220 S цијан со

DEN 3.00