• Свеж
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Нараквица Со Рамен Закосен Ланец

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Нараквица Со Рамен Закосен Ланец

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Истакнете го вашиот уникатен стил со оваа модерна нараквица со закосен синџир од 14 каратно жолто злато. Оваа нараквица со рамен рабник широка 5,75 мм доаѓа со затворач од јастог за целосна заштита. Достапна во должина од 8 инчи оваа нараквица е совршена за секоја пригода, дење или ноќе.Метална Тежина : 9,76 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Нараквица Со Рамен Закосен Синџир На Рабници : Унисексклас : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 8-инчен х 5,75 ммсолиди вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Јужна Африка 14 Каратно Жолто Злато, Цврста, Јастог Канџа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Фигаро Синџир Исечен Со дијаманти 14к Ѓердан Исполнет Со Злато 24 Нараквица 8.5 Комплет Јастог Затворач За Канџи Моден Подарок

Едноставен, но елегантен, Овој стилски Синџир Фигаро Исполнет Со Злато 14к За мажи ќе ги сврти главите ка�

DEN 1356.00