• Свеж
Менс Стилски Кабел Плетен Џемпер Волна Мешани Буци Копче Повик Лабава Пуловер Врвови Скокач

Менс Стилски Кабел Плетен Џемпер Волна Мешани Буци Копче Повик Лабава Пуловер Врвови Скокач

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчиња, Тинејџерски. Стил : Машки Џемпер, Зимски Топли Врвови, Секојдневен Пуловер Со Долги Ракави. Тип На Шема : Цврста Боја, Копче, Стојат Јака. Боја : Беж, Розова, Жолта, Светло Сина, Кафе(По Избор). Големина : S, M, L, XL,2 XL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 60% Полиестер 35% Памук 5% Спандекс. Деколте : Стојат Јака. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Должина : Должина На Колковите. Сезона : umn Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Овој волнен мешан џемпер е топол и нежен за носење. Класичен долг ракав со еднобојно четвртина копче и дизајн на јака. 2. Класичен џемпер со долги ракави пар со фармерки или каки чино панталони за работа или игра или датум ноќ итн. 3. Машки долги ракави есенски зимски врвови со мек рачен допир, лесен супериорен удобен материјал. Содржина На Пакетот : . 1 х Џемпер (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Овој волнен мешан џемпер е топол и нежен за носење. Класичен долг ракав со еднобојно четвртина копче и дизајн на јака. Класичен џемпер со долги ракави пар со фармерки или каки чино панталони за работа или игра или датум ноќ итн. Машки долги ракави есенски зимски врвови со мек рачен допир, лесен супериорен удобен материјал.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Вефуесд Кардиган Мажи Машки Кабел Плетен Џемпер Од Кардиган Јака Од Шал Лабаво Вклопување Обични Кардигани Со Долг Ракав Машки

Кардиган џемпер со средна тежина е совршен за пролет, fall и зима, лесен за со долни кошули, секојдневни па�

DEN 1.33

Милуксас Плус Големина Џемпер За Мажи Машки Пролет И Aut Бел Тенок Пуловер Со Долги Ракави На Сезонски Клиренс Армија Зелена

Машки Пролетен И Есенски Долг Ракав Кружен Врат Бел Тенок Пуловер Карактеристика : главната ткаенина на

DEN 2.67

Џемпери Zzwxwb За Машки Машки Есенски И Зимски Нов Машки Џемпер Со Пуловер Со Висок Врат Со Прскање Со Мастило За Печатење Обичен

Машки Есенски И Зимски Нов Машки Џемпер Со Висок врат Со Пуловер Со Прскање Мастило За Печатење Секојдн�

DEN 351.68

Оксодои Дозвола За Продажба Машки Зимски Палта Машки Џемпер Палто Плус Кадифе Лабав Плетен Џемпер Печатен Кардиган Машки Капут

Машки Зимски Палта Машки Џемпер Палто Плус Кадифе Лабав Плетен Џемпер Печатен Кардиган Машки Капут Кли�

DEN 540.96

Папцрои Машки Есенски И Зимски Капут Блузи Мода Еднобојна Плус Кадифено Обложено Џемперско Палто Кардиган Џебно Слободно Палто

Машка Есенска И Зимска Мода Плус Кадифено Обложено Џемперско Палто Кардиган1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied

DEN 317.44