• Свеж
Кетиј-чн Менс Плус Активна Облека Лабава Мека Долга Ракав Пуловер Блузи Мажи Кошули Жолта, Л

Кетиј-чн Менс Плус Активна Облека Лабава Мека Долга Ракав Пуловер Блузи Мажи Кошули Жолта, Л

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Машки Плус Активна Облека Лабава Мека Долга Ракав Пуловер Блузи Мажи Кошули80% полиестерзиза шема : . Големина : S Биста : 105cm/41.34" Рамо : 45cm/17.72" Должина : 70cm/27.56"Големина : M Биста : 110cm/43.31" Рамо : 47cm/18.50" Должина : 71cm/27.95"Големина : L Биста : 115cm/45.28" Рамо : 49cm/19.29" Должина : 72см/28.35"големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 51см/20.08" должина : 73см/28.74"големина : xxl Биста : 125см/49.21" Рамо : 53см/20.87" Должина : 74см/29.13"големина : хххл биста : 130см/51.18" рамо : 55см/21.65" должина : 75см/29.53" Мека И пријателска За кожата полиестерска спандекс ткаенина. Ткаенината Е Удобна за Носење. Карактеристики : О Врат со Долг Ракав, Печатен Глуварче, Секојдневен Стил и Основна Верзија. Одговара : Редовно (Погледнете Ја Табелата Со Големини за Точно Мерење.). Костум За Секојдневниот Живот, Семејно Собирање, Забава, Одмор, Канцеларија Или Какви било Нормални Прилики; Погоден За Пролет, Aut или Зима. Во зависност од околината на осветлување и компјутерскиот монитор, вистинската боја може да биде малку поинаква од прикажаната слика.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Диви Боби, Направи Ми Мустангот Гроздобер Форд Саќе, Автомобили И Камиони, Униз Екипажот Графички Дуксер, Морнарица, Мали

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

DEN 543.84

Дуксер на екипажот-Евтин Костим За Ноќта На Вештерките, Основни Секојдневни Дуксери За Машки И Женски Дуксер Од Руно Со Долг

Колекциите на семејството и соодветните маици се разновидни и се стремат да ги задоволат потребите на н

DEN 335.84

Диви Боби, Среќен Божиќ Смешни Илон Маск Мем Грди Божиќ Џемпер Унизе Екипажот Графички Дуксер, Хедер Црна, Големи

Овој грд џемпер што врти глава е токму она што треба да го добиете во празничниот дух на урнебесен начин.

DEN 559.84

Жените Надвор Рамо Дуксер Longетски Долги Ракави Качулка Пуловер Повик Лабава Симпатична Дуксери Џемпери Маскирани Блузи Блузи

Удобната кошула е најдобриот избор за вашите релаксирачки викенди, секојдневно носење, работа, на отвор

DEN 0.67