• Свеж
Фанверека Жени Секси Леопард Печатење Халтер Вратот Макси Фустан Елегантни Вечерни Фустани Без Грб

Фанверека Жени Секси Леопард Печатење Халтер Вратот Макси Фустан Елегантни Вечерни Фустани Без Грб

DEN 527.68

Стока
Во продавницата

Женски Летен Макси Фустан, Леопард Печатење/Пеперутка/Полка Точка Оглавник Вратот Без Грб Целосна Должина Здолниште. Пријатен Материјал и Прекрасен Изглед, Ве Прават Попривлечни!. Големина Шема : . Големина(см)ttt TT. S Tdress Должина : t146 пресврт : t67. М Тдрес Должина : т147 пресврт : т71. L Tdress Должина : t148. 5пресврт : t76. XL Tdress Должина : t150 пресврт : t81. ttt T T T T tt TT Tdress Должина : t57. 48 пресврт : t26. 38 . М Тдрес Должина : т57, 87 пресврт : т27, 95 . L Tdress Должина : t58. 46 пресврт : t29. 92 . XL Tdress Должина : t59. 06 пресврт : t31. 89 . Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Полиестер. Шема : Леопард Печатење/ Полка Точка/ Пеперутка. Стил : Мода. Деколте : Оглавник. Должина На Ракавот : Без Ракави. Големина : С/М/Л/ХЛ. Применлив Пол : Женски. Применлива Возраст : Возрасни. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор. Содржина На Пакетот. 1 х Вечера Фустан. Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3.Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : ткаенина Од Полиестерски влакна, мазна и дише, мека и пријателска за кожата, удобна за носење и не е лесно деформирана или збрчкана. КАРАКТЕРИСТИКИ : Леопард печатење/полка точка/пеперутка халтер вратот без ракави без грб долг фустан, елегантен и модерен. ЧЕТИРИ ГОЛЕМИНИ : S/M/L/XL, одговара за жени од сите форми и големини. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. ПРИМЕНЛИВА ПРИГОДА : Лето, секојдневен живот, коктел салон, роденденска забава, забава за танцување, плажа, плажа, празнично патување итн. Што ДОБИВАТЕ : 1 х женски долг фустан. Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Готју Фустани Женски Фустани Летен Плисиран Мини Бохо Фустан Симпатична Плажа Без Ракави Директен Фустан Со Маичка Фустан Со

Информации за производот : Женски Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Црвена,Вино,Темно Сина,Морнарица,Ц�

DEN 255.84

Лументо Дами Макси Фустани Цветен Принт Летен Сарафан На Плажа Краток Ракав Долг Фустан Возбуда Против Вратот Жолта С

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Макси Фустан Со Кратки Ракави Тип На Сарафан : Цветни П

DEN 3.33

Мијаилима Макси Фустани За Жени Со Краток Ракав Длабок В - Врат Цветен Принт Секојдневен Фустан Плисиран Половината Макси Фустан

Симпатичен и трендовски мини фустан со кратки ракави може да се комбинира со сандала или пета,идеален з�

DEN 574.08

Женски Летни Фустани, Секојдневни Лабави Боемски Долги Фустани Цветен Принт Шпагети Ремен Плажа Макси Замав Фустан 589

Розова Боди Фустан Жени Фустани Краток Црн Фустан Плисиран Фустан За Жени Хипи Фустан Тенк Фустан Зимск

DEN 383.84

Летни Фустани зермоге За Жени Дозвола Жени Плус Големина Обични Печатени Фустани Со Краток Ракав Со Кружен Врат Лабави Фустани

37 "Должина : 74см / 29 Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Ле�

DEN 558.72

фустани на хуаи за жени женски светки светкави сјајни ручести клупски фустани за забави ремени за шпагети завиткајте јака од

Поводмиди фустанот со светки на вратот е одличен за клубови, коктел забава, вечер, свадбена забава, танц�

DEN 0.33

Женски Фустани Тркалезно Деколте Должина На Глуждот Секојдневен Макси Цврст Летен Фустан Со Кратки Ракави Зелен М

Оваа модна Тркалезна ткаенина за фустан со Деколте е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароц�

DEN 1.00