• Свеж
Бенџара Рикардо Лежалка Со Лифт За Напојување, Црвена

Бенџара Рикардо Лежалка Со Лифт За Напојување, Црвена

DEN 10384.00

Стока
Во продавницата

Лежалката За подигнување Рикардо е прекрасен додаток во вашиот дом. Лесен е за ракување и се одликува со непречено подигнување и навалување. Страничниот џеб го држи жичениот контролер со две копчиња на место, така што никогаш нема да ја изгубите трагата за тоа. ??? Боја : Црвена. Вклучува : Само Еден Лежалка. Состојба : Нова. Цврсто Перниче За Грбот/Седиштето. Земја На Потекло : Кина. Олово. Димензии на производот (H x w x l) : 40 "x 37 " x 28". Тежина На Производот(Лб) : 99. Потребно Е Собрание : Да. Градежен Материјал : Стп Пена Метал Лифт И Лежечки Механизам.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Мозелота Беж Ткаенина Лежалка Стол Прилагодливи Домашно Кино Еден Лежалка Дебело Седиште И Потпирач За Грб, Лулка Троседот За

Опис На Производот Стол за лежалки : се потпира на 150 степени, продолжувањето на потпирачот за нозе и фун

DEN 4638.40

Лаку Игри На Среќа Лежалка Стол Стп Кожа Домашно Кино Седење Една Модерна Дневна Соба Троседот Лежалка, Бел Акцент

Лаку Игри На Среќа Лежалка Стол Стп Кожа Масажа Домашно Кино Седење Една Модерна Дневна Соба Троседот Л�

DEN 1.00