• Свеж
Уметнички Декор Среќен Денот На Благодарноста Затворен Ултра Тенок Винил Кујна, Тоалет, Бања Подни Душеци, Домашен Декор

Уметнички Декор Среќен Денот На Благодарноста Затворен Ултра Тенок Винил Кујна, Тоалет, Бања Подни Душеци, Домашен Декор

DEN 316.64

Стока
Во продавницата

Тој е 100% рециклирачки и издржлив. Оваа прекрасна подлога може да се рециклира 100% . ЕКОЛОШКИ ЗВУК-Нашата подлога е дизајнирана со еколошка свест.Земете крпа со сапуница и избришете ја или поминете со правосмукалка преку вашата подлога за трошки и парчиња храна. Винилот може да биде малку лизгав ако е влажен, затоа задолжително избришете ги сите течности за да избегнете падови. Заштитете ги вашите подови или други области со високофреквентен сообраќај за јадење или стапало/шепа во вашиот дом или деловно место. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупни Димензии : 72" L x 48" D x 0,08" H Тежина : 3,2 фунти. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ-Среќен Денот На Благодарноста! Дури и најгнасните излевања и нереди на вашите празнични свечености нема да го загрозат овој улов-сите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Уникатен Разбој Ла Кабана Баракоа Килим Чад Сиво Кафеава 8' 4 10 Правоаголник Граница Модерен Совршен За Дневна Соба Кревет

Нашата Колекција Во Хавана спојува боемско чувство со помодерно прифаќање на изразот Во оваа колекција

DEN 848.00

Лумуманбер Вино Кујнски Килими И Душеци Абсорбента Микрофибер Абсорбента Абсорбента Микрофибер Кујна Мат За Подот Анти Замор

Кујнски Мат против Замор Комплет од 2 Нелизгачки Петел Кујнски Килими И Душеци Супер Абсорбента Микрофи

DEN 1.00

Уникатен Разбој Фортисимо Остин Килим Беж Сина 8 ' Кружна Граница Боемски Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска Соба

Без разлика дали барате трендовски бохо, југозападен шик или испробан и вистински традиционален, Вкусн�

DEN 2.33