• Свеж
Сент Бернард Кујна Сцена Врата Мат

Сент Бернард Кујна Сцена Врата Мат

DEN 471.84

Стока
Во продавницата

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Уникатен Разбој Ла Кабана Баракоа Килим Чад Сиво Кафеава 8' 4 10 Правоаголник Граница Модерен Совршен За Дневна Соба Кревет

Нашата Колекција Во Хавана спојува боемско чувство со помодерно прифаќање на изразот Во оваа колекција

DEN 848.00

Уникатен Разбој Фортисимо Остин Килим Беж Сина 8 ' Кружна Граница Боемски Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска Соба

Без разлика дали барате трендовски бохо, југозападен шик или испробан и вистински традиционален, Вкусн�

DEN 2.33

Добро Ткаен Тепих Од Нала Мароканска Област, 7,83' 9,83', Памучен Раб За Автентичен Изглед, Кадифен И Мек Куп, Марокански Племенски

Украсете тивко, но со смела намера! Издвоените марокански племенски отпечатоци На Колекцијата Нала се и

DEN 2.67