• Свеж
Матана Боемски Простор Обоен Акцентен Тепих, Слонова Коска Златно Сина, 2ft 3ft Акцент Килим

Матана Боемски Простор Обоен Акцентен Тепих, Слонова Коска Златно Сина, 2ft 3ft Акцент Килим

DEN 551.68

Стока
Во продавницата

Матаната Е кул и привлечна колекција на теписи во областа Во Боемски стил со модерни ажурирања на дизајнот, како што се силно потресени племенски инспирирани модели, кои се нудат во низа медалјони и украсни мотиви. Колекцијата Матана е прикажана во преодна палета на бои на океански блуз, топли сиви и цветни розови кои се нагласени со навестувања на златна и ' рѓа портокалова боја. Чистиот полиестерски куп е отпорен на дамки и има возвишена сјајност што се чувствува богато, додека ви овозможува издржливост и функционалност на луксузен килим од висока класа во простори со голем сообраќај. Моќ Демне Изградба. Изработени Од Полиестер / Смалуваат Полиестер. Идеалното сместување во просторијата вклучува Фоаје/Влез, Канцеларија, Трпезарија, Дневна Соба, Спална Соба. Произведено Во Турција. Ние не препорачуваме користење на вакуум тепач бар на било која област килим; за мали истури или дамки, користете топла вода и бришење. Проверете ја етикетата за нега за какви било дополнителни упатства.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Лумуманбер Вино Кујнски Килими И Душеци Абсорбента Микрофибер Абсорбента Абсорбента Микрофибер Кујна Мат За Подот Анти Замор

Кујнски Мат против Замор Комплет од 2 Нелизгачки Петел Кујнски Килими И Душеци Супер Абсорбента Микрофи

DEN 1.00