• Свеж
Акме Мебел Морис Клупа, Каки Даб

Акме Мебел Морис Клупа, Каки Даб

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Создавајќи секојдневен и современ стил во вашиот дом, оваа клупа без раце Морис е изработена со полиестерска ткаенина и избрано дрво во каки лен и античка дабова завршница. Се одликува со обложено седиште, облога за нокти и дрвена заострена основа ја прави вашата трпезарија полна со радост за споделување. Со 36-годишно искуство во дистрибуција во САД, Мебелот Акме направи присуство во индустријата за мебел. Наша цел е да им обезбедиме на нашите дилери најширок можен избор, да се стремиме да ја одржиме достапноста со најдобра услуга. Акме Мебел Морис Клупа, Каки : Поместена Седиште. Ноктите-Главата Трим. Дрвена Подлога. Клупа Без Раце.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Аукфа Крај на клупата за кревети со заоблени раце, 51,5 кадифено тафтирано тапациран за складирање Отоманска влезна клупа -

Разновидна употреба оваа столица е многу разноврсна и може да се користи во различни поставки Собрание

DEN 3.33

Основни Работи За Домаќинството Влезна Клупа За Чевли Со Коцки, Амортизирано Седиште За Клупа, Фиоки За Складирање, Совршени

Оваа клупа за чевли за влез нуди скапоцено складирање, стил и удобно место за запирање, ресетирање или о�

DEN 2.00