• Свеж
Fvwitlyh Модни Патики За Женски Женски Слободен Стил Здраво Високи Врвни Патики

Fvwitlyh Модни Патики За Женски Женски Слободен Стил Здраво Високи Врвни Патики

DEN 448.00

Стока
Во продавницата

Патики Клинови Чевли За Жени Големина 12 Слободно Време Женски Чипка Патување Меки Единствени Патики Чизми За Жени Големина 12 опис : . Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : Мрежа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен. Стил На Пети : Кружен Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Чипка Нагоре. Чевли Пета Висока : 3см/1.18". Висина на платформата : 2см/0,78". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Мрежест Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. Лесен Чевел за Одење,Удобен Дизајн На Чипка,Амортизиран Избор,мода и Личност. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Колекција женски сини 1 платформа перфорирана скриена потпетица пенелап тркалезна пети клинови атлетски патики 8,5

Ажурирајте го плакарот со модни дизајни од колекцијата ournee и откријте ги сите стилски парчиња што треба

DEN 0.67