• Свеж
Занвин Женски Сандали Чевли На Клиренс, до 30% попуст, Женски Клин Сандали, Женски Летни Удобни Сандали Со Ремени За Глуждот Со Отворен Прст Плажа Обични Чевли Плитки

Занвин Женски Сандали Чевли На Клиренс, до 30% попуст, Женски Клин Сандали, Женски Летни Удобни Сандали Со Ремени За Глуждот

DEN 235.84

Стока
Во продавницата

Нашите сандали за жени формираат совршена контура на стапалото откако ќе се носат. Совршено вклопување со секој фустан или секојдневна летна облека, шорцеви, фармерки или хеланки. Погоден за секој обичен состанок, шопинг, работа, плажа, одмор, пешачење и така натаму. Спецификации : . Бренд : Занвин. Пол : Женаматеријал : Полиестерска Боја : Навиза : 42хеел Висок Стил : Метод На Рамно Затворање : лизгање-висина на Петицата : Рамна Пета (1см) Стил На Пети : Кружен Прст. Повод : Погоден за секој обичен состанок, шопинг, работа, плажа, одмор, возење, пешачење и така натаму. Големина : Големина : 35 САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 35 Нога Должина : 22,5 см/8,86" нога широк : 8-8, 5 см/3,2-3,4" Големина : 36 САД : 5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 35,5 Нога Должина : 23 см/9,06" нога широк : 8,5 см/3,4" Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 36 Нога Должина : 23,5 см/9.25" НОГА ШИРОК : 8.5-9см/3.4-3.5" големина : 38 Сад : 7 велика британија : 5.5 еу : 37 нога должина : 24см/9.45" НОГА ШИРОК : 9СМ/3.5" Големина : 39 сад : 8 велика британија : 6 еу : 38 нога должина : 24.5 см/9.65" НОГА ШИРОК : 9-9, 5 см/3.5-3.7" големина : 40 сад : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 39 Нога Должина : 25см/9.84" нога широк : 9.5 см/3.7" големина : 41 сад : 10 Велика британија : 7 еу : 39.5 НОГА ДОЛЖИНА : 25.5 см/10.04" нога широк : 9.5-10см/3.7-3.9" Големина : 42 САД : 11 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7.5 еу : 40 нога должина : 26,5 СМ/10,43" ширина на стапалото : 10 см/3,9" големина : 43 сад : 12 велика британија : 8 еу : 41 должина на стапалото : 26,7 см/10,51" ШИРИНА НА СТАПАЛОТО : 10,5 см/4,1". Вклучен Пакет : . ·1 пар чевли. Клучни Карактеристики На Занвин Женски Сандали : Чевли За Жени. Женски Сандали. Високи Потпетици. Клинови За Жени. Подароци За Жени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Луијенес Женски Клин Пета Платформа Сандали Платформа Сандали Мода Разноврсна Риба Уста Дише Клин Пета Влечки Сандали

Горниот Материјал : СТП Единствен Материјал : Гума Пети Стил : Тркалезна пети Пета Висок Стил : Клин Затво

DEN 271.84

Влечки Потпетици Потпетици Средна Мода Влечки Сандали Летна Сандала Уста Жените Клин Флип-Флоп Папучи Риба Женски Сандали

Метод на затворање : табела Со Лизгање : Гумен Ѓон : Лесен, Нелизгачки, Одличен Апсорпционен Ѓон, Ве Тера �

DEN 0.67