• Свеж
Апелирам Канал Тафтувани Перформанси Кадифе Loveseat-ЕЕИ-5842-GLD-BLK

Апелирам Канал Тафтувани Перформанси Кадифе Loveseat-ЕЕИ-5842-GLD-BLK

DEN 2911.84

Стока
Во продавницата

Апелирам Канал Тафтувани Перформанси Кадифе Loveseat-ЕЕИ-5842-GLD-BLK Модерна жалба опкружува Conwire Канал Тафтувани Перформанси Кадифе Тапациран Loveseat. Луксузно мек, кадифен тапацир отпорен на дамки покрива густа подлога од пена и индивидуално завиткан систем на пружински серпентина за потпорна дневна соба љубовно седиште кое ќе стане место за одмор за семејството и пријателите. Вертикалното тафтување на каналот и суптилните француски цевки додаваат длабочина на овој гроздобер инспириран двосед тросед кој без напор станува фокусна точка во вашата дневна соба. Цврсто изграден од дрво и иверица, ова седиште има капачиња за стапала што не означуваат и може да се пофали со четкана златна основа од нерѓосувачки челик. Разноврсна и елегантна, ова пресечно љубовно седиште е идеално прилагодено за различни стилови на декор во вашата дневна соба, салон или домашна канцеларија. Капацитет На Тежина на Секое Седиште : 331 фунти. Сетот Вклучува : . Еден-Апелирам Канал Тафтувана Левата Рака Стол. Еден-Апелирам Канал Тафтувана Десната Рака Стол Канал Тафтување Детали. Француски Цевки Акценти. Перформанси Кадифе Тапацир.

Карактеристики на производот

Поврзани производи