• Свеж
Ф40ПХ, Метра Сити Западен Чикаго # Мулти-Обоени

Ф40ПХ, Метра Сити Западен Чикаго Мулти-Обоени

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

N F40 PH, Метра/Градот Западен Чикаго #137 Мулти-Обоени ЕМД F40 PH е синоним за er На Амтрак На Американските патнички возови. Иако е пензиониран од услугата Амтрак, тој работеше повеќе од 20 години. Таа продолжува да биде мотивната моќ за патничките железници низ Сад, вклучувајќи ја И Чикаго Метра. Над 400 F40 PH локомотиви СЕ произведени ОД EMD ВО различни конфигурации, при Што Чикаго Метра поседува најголем број преживеани единици и управува со нив до ден-денес, заедно со поновите mpi изградени MP36 PH. новиот Chicago METRA F40 PH има голем број нови детали за алатки, како што се нови детали за покривот за да го претстават тековниот изглед На Метрата и новите единици за климатизација на кабината што ја даваат Метрата верзија на f40ph свој специфичен стил.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Допрете звук на звук Тимбал тапан со двострана играчка играчка тамбуринска тапан за деца, музички инструмент за деца месеци

На KSMToys, ние сме горди на нашата музичка селекција и затоа треба да го охрабрите вашето дете да свири муз�

DEN 303.84

Симулација Диносаурус Модел Играчки За Деца Диносаурус Светски Парк Песок Маса Декорација За Роденденски Подароци

Опис : Име : Модел На Диносаурус Метод на пакување : ОПП торба материјал на производот : пвц Функција на п�

DEN 1.00