• Свеж
Креации на телото беспрекорен хипстер, пакувања

Креации на телото беспрекорен хипстер, пакувања

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Беспрекорен хипстер 3 пакет во гардероба разновидни бои. Еластична со рамна нога- без линии на гаќички! Супер мека ткаенина што се протега и се движи со вас за супериорна удобност. Мазно вклопување под облека. Креации на телото Ханес Беспрекорен хипстер, 3 пакет : .

Карактеристики на производот

Поврзани производи