• Свеж
Водечка Дама Жени Пред-Затвори Памучна Жица-Слободен Градник Стил-110

Водечка Дама Жени Пред-Затвори Памучна Жица-Слободен Градник Стил-110

DEN 415.84

Стока
Во продавницата

Водечка Дама Мерил Предниот Близок Сон се зголемува со големина. Мека, дише памучна мешавина. Лесна поддршка и целосна покриеност, градник за слободно време без жици. Елиминирајте го копањето во рамената со широки, обложени ремени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи