• Свеж
Буш Мебел Кабот 72W Биро Колиба Во Бело

Буш Мебел Кабот 72W Биро Колиба Во Бело

DEN 3616.00

Стока
Во продавницата

Изберете од неколку традиционални и современи опции за завршна обработка за изглед што го надополнува вашиот сопствен простор и вкус.Десната и левата полица се идеални за организирање книги или прикажување растенија, слики и украси. Флејтираната стаклена врата на централниот кабинет се превртува за да открие преграда што е совршена за предметите што сакате да се чуваат во ред, но надвор од видното поле.Кабот За Мебел Од Буш 72 W Биро Хач претставува решение за складирање во домашна канцеларија со преоден стил.; Посветеноста На Мебелот Од буш кон безбедноста вклучува ригорозно тестирање што ги исполнува или надминува стандардите АНСИ/СОХО.; Достапни во вашиот избор на неколку традиционални или современи опции финиш за изглед кој работи во било кој простор за живеење. Погледнете ја целосната Колекција Кабот За координирање на предметите за да го завршите преодниот работен простор, вклучувајќи клупи, столови, кабинети за датотеки, полици за книги и многу повеќе (се продаваат одделно). Уживајте во многу простор за организирање важни работни материјали и осветлување на вашиот работен простор со растенија, слики и други украси. Дизајнот остава простор за монитори високи до 18 инчи, додека просторот на дното овозможува каблите и каблите да минуваат низ погодно.; Прицврстува За координирање На Кабот 72w Компјутерски Клупи (продадени одделно) за дополнително складирање и простор за прикажување.; Затворениот простор за складирање со флејтирана стаклена врата ги одржува материјалите и залихите во ред и надвор од видното поле. Отворените полици лево и десно нудат идеално место за складирање на мала колекција книги или прикажување на вашите омилени украси. Оваа компјутерска колиба е ригорозно тестирана за да ги исполни или надмине стандардите ЗА квалитет АНСИ/СОХО ЗА безбедност и перформанси и е поддржана од Гаранцијата На Производителот На Мебел Од Грмушка 1 Година. Хардверот за прицврстување на ѕидот е вклучен за семејна безбедност и безбедност во која било домашна канцеларија или простор за живеење.; Долните кабини простори ја одржуваат работата во тек и често користените материјали лесно достапни.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Мантил за Дожд Со Џебови Со Двоен Раб Унисе Ева Мантил За Дожд Со Долга Должина Пончо Дождовница За Дождовна Сезона и Велосипед

За разлика од обичните мантили за еднократна употреба, овој мантил може да се користи долго време.Специ�

DEN 239.84