• Свеж
Црн Женски Моден Фустан Со Едно Рамо Сатенска Боја Динг Завиткано Здолниште М

Црн Женски Моден Фустан Со Едно Рамо Сатенска Боја Динг Завиткано Здолниште М

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Женски Моден Фустан Со Едно Рамо Сатенска Боја Динг Завиткано Здолништекарактеристики : Увезенповлечете го затворањетокарактеристики : овој женски фустан е Смешен слатки женски каузални фустани.Материјал : овој фустан е направен од полиестер. Мек удобен за носење, дише и пријателски за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : овој женски фустан е погоден за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој фустан можете да го користите како задолжителен врв за секојдневие .Совршен Подарок : овој фустан е многу погоден за дами од сите возрасти. Можете да го направите тоа за себе или да му дадете на овој женски фустан како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Сите Сезонски Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Обична Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1x Жени dress Size USUKEUBust Waist Hip Lengths483490cm/35.43"72cm/28.35"94cm/37.01"116cm/45.67"M6103694cm/37.01"76cm/29.92"98cm/38.58"117cm/46.06"L81238100cm/39.37"82cm/32.28"104cm/40.94"118.5 cm/46.65"XL101440106cm/41.73"88cm/34.65"110cm/43.31"120cm/47.24" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 90cm/35.43"Waist : 72cm/28.35"Hip : 94cm/37.01"Length : 116cm/45.67"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 94cm/37.01"Waist : 76cm/29.92"Hip : 98cm/38.58"Length : 117cm/46.06"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 100cm/39.37"Waist : 82cm/32.28"Hip : 104cm/40.94"Length : 118.5 cm/46.65"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 106cm/41.73"Waist : 88cm/34.65"Hip : 110cm/43.31"Length : 120cm/47.24" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 90см/35.43 "Половината : 72см/28.35" Колк : 94см/37.01 "Должина : 116см/45.67" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 94см/37.01 " Долготрајна Соодветна Апликација За Облека. Лесен фустан нагоре или надолу, удобен и симпатичен, суштински секојдневен фустан со средна должина за пролет и лето. Должина На Фустан : Средна Должина. Совршено богата, мазна ткаенина која убаво завеси. Супер мек материјал, дише, допир на кожата, прави да се чувствувате добро. Повод : Одлично За Секојдневна Облека, Работа, Училиште, Дом, Забава, Одмор, Плажа, Излегување, Лето, Пролет и Fall.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Џубонг Боди Фустани За Жени Елегантни Цветни Долги Со Сплит Долг Фустан Лабава Тенок Фит Резервоар Без Ракави Макси Фустан

убаво е да го носите како едноставен секојдневен летен фустан или ноќни кошули, а исто така можете да го

DEN 1.00

Деца Девојки Самовила Церемонија Долга Топка Наметка Цртан Филм Животно Сјајна Мрежа Тул Матурска Туту Фустани

СТИЛСКИ ДИЗАЈН : цртан филм животински принт, пенлива ѕвезда, летечки ракави, нежен мрежест тул, направе�

DEN 287.84