• Свеж
Замрзнати Девојки Чорапи, Пакет

Замрзнати Девојки Чорапи, Пакет

DEN 159.84

Стока
Во продавницата

Кул, шарени чорапи ги преземаат основите на нејзината гардероба со овие чорапи за девојки без шоу. Одликувајќи Се Со отпечатоци инспирирани Од Замрзнати, овој шест пакет чорапи ги држи нозете покриени и пријатни. Вклучува 6 пара чорапи. Детали за цвест на прстите. Ребрести отворање. Шарени отпечатоци. - Дизни, Сите Права Се Задржани. 98% Памук/2% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Замрзнати Чорапи За Девојки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи