• Свеж
Премиум Компатибилен Тонер Кертриџ Замена ЗА CF283A 83A кертриџ-црна

Премиум Компатибилен Тонер Кертриџ Замена ЗА CF283A 83A кертриџ-црна

DEN 463.84

Стока
Во продавницата

Висококвалитетен компатибилен КЕРТРИЏ CF283 A гарантирано ќе настапи со печатачи. Го заменува вистинскиот (ОЕМ) КЕРТРИЏ CF283 A. Овој кертриџ е направен со компоненти со врвен квалитет и нов тонер за да ви даде најквалитетни отпечатоци секој пат. Овој компатибилен за CF283 A кертриџ е произведен со ист квалитет и спецификации за принос на страници како и оригиналниот бренд што го заменува. Иако овој кертриџ не е направен или одобрен од него им нуди на клиентите економична алтернатива на скапите касети OEM CF283 A и е 100% загарантирана. Ова е компатибилно Со печатачите На laserjet PRO MFP M125 / M127fn / M127fw и многу повеќе. Ова не е оригинален бренд кертриџ, тоа е компатибилен или повторно произведен кертриџ. Оваа премиум компатибилна замена на тонер кертриџ за кертриџ cf283a / 83a-црна е одлична ставка по намалена цена под 20 долари што не можете да ја пропуштите. Врвен Квалитет. Категорија : Преработени / Компатибилни Касети. Заменува CF283 A.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Замените за повторно воспоставени од производството на LD за C9730A сет на црни ласерски касети за тонер за употреба во серија

Заштедете уште повеќе со нашиот сет од 5 касети со ласерски тонер за повторно воспоставено од производс�

DEN 1.33