• Свеж
Acdelco Професионални 20087s Калапи Радијатор Црево Одговара изберете: 2006-LEXUS Е, 1995 - FORD WINDSTAR

Acdelco Професионални 20087s Калапи Радијатор Црево Одговара изберете: 2006-LEXUS Е, 1995 - FORD WINDSTAR

DEN 5599.84

Стока
Во продавницата

Acdelco Professional, премиум Резервни Црева За Течноста за Ладење се составени од специјално помешани материјали кои помагаат да се спротивстави на електрохемиската деградација (ECD), водечка причина за откажување на цревото. Тие се специјално дизајнирани, фабрички обликувани црева во стилот НА ГМ ОЕ за да се вклопат денес помали, поцврсти моторни прегради. Ацделко Професионално Обликуваните Црева за Течноста за Ладење се оценети со температура од -40 степени Целзиусови до 275 степени Целзиусови (-40 Степени Целзиусови до 135 Степени Целзиусови) и се одобрени за морски апликации. Не користете за апликации за пренос на гориво или масло. Овие премиум резервни црева за течноста за ладење се произведени за да ги исполнат вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Црево За Течноста За Ладење На Радијаторот Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Армирана Гума. Одговара Изберете : 2006-2013 ЛЕКСУС Е 1995-1998 ФОРД ВИНДСТАР 1986-1991 МАЗДА РХ7 1973 МАЗДА РХ2 1974-1976,1978 МАЗДА РХ4 1976-1977 МАЗДА КОСМОС 1974 МАЗДА РХ3 1976-1977 МАЗДА РОТАРИ ПИКАП 1977 мазда рх4 р цил 1.3 Л 1978 МАЗДА КОСМОС Р ЦИЛ 1.3 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Гејтс Радијатор Течноста За Ладење Црево За Ауди ТТ, Тт Кватро, Фолксваген Голф, Џета Одговара изберете: АУДИ тт 3. КВАТРО,

Висококвалитетни Порти За Црево За Ладење На Радијаторот За Замена е лидер На Автомобилскиот Резервен �

DEN 3.33