• Свеж
Дома Пеперутка Чипка Прозорец Завеса Панел

Дома Пеперутка Чипка Прозорец Завеса Панел

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Пеперутките нежно треперат низ чистата Завеса Од Чипка Од Пеперутка. Се граничи со убави странични рабови за скролување додека пеперутките се редат крило до крило на долниот раб во форма на пеперутка. Чипка Од пеперутка ќе додаде исклучителен шарм во секоја просторија. СКЛ Дома од сабота Најт Оод. носи личност, забава и талент во најинтимните простори во вашиот дом со производи кои се движат од додатоци за капење и завеси за туширање, до крпи, завеси и пошироко. Без разлика дали вашиот стил е оптимист и модерен, или класичен И пријатен, SKL Home обезбедува изглед за комплимент на речиси секој декор. Комбинирајќи 40 + години искуство, глобална инспирација за дизајн и премиум измислици, SKL Home продолжува да го води патот во домашните додатоци. Еден панел. 1.5 инчен дијаметар прачка џеб . Користете ги панелите сами, или координирајте со соодветниот бандаж за да го комплетирате изгледот . Чиста и деликатна, користете сама или спарете под потешки завеси . 100% полиестер Машина за Перење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Casewin Чиста Шифон Позадина Завеси 2.3 стапки*18 стапки, Шифон Ткаенина Завеси За Свадба, Долга Проегирна Завеса За Дневна

Опис На Производот Карактеристики Упатство За Нега Машинско перење во вреќа за перење или рачно перење

DEN 0.67

Shpwfbe Дома Декор Завеси Чиста Боја Тул Врата Прозорец Завеса Завеса Панел Чиста Шамија Валансите Дневна Соба Декор

надеж разбирање Меките завеси на воил ја покануваат светлината во просторијата додека обезбедуваат вн�

DEN 2.00